Volgende week vrijdag, op 18 oktober, staat onze jaarlijkse oefen veldloop op het programma. (Enkel voor atleten van onze club) Dit is het startschot voor het winterseizoen, waar we voor onze jeugd de nadruk leggen op deelname aan veldlopen. Onze jeugdatleten verdienen bij deelname hun eerste 3 sterren van het nieuwe seizoen. Het winterprogramma boekje waar de (prioritaire) veldlopen in staan opgelijst zal binnenkort op de training uitgedeeld worden. De trainers en helpers zullen weer hun best doen om een parcours te bouwen off piste en bij aankomst wordt elke deelnemer beloond met een natura prijsje. Ook zullen we per geboortejaar een podiumceremonie voorzien. We verwachten dat alle atleten (vanaf kangoeroe) hun crossbenen komen testen.  Wij zijn er klaar voor, jullie toch ook?!  (verder info volgt via nieuwsbrief en flyer/ affiches op de training)