Marieke Vervoort, beter bekend als 'Wielemie', die in 2012 aansloot bij onze vereniging, heeft vandaag beslist om een einde te maken aan haar lange lijdensweg. Ze is zacht ingeslapen op 40-jarige leeftijd. Marieke zullen we ons steeds herinneren als een atlete met een ongelooflijk doorzettingsvermogen die ondanks de pijnen die haar spierziekte veroorzaakten, haar grenzen kon verleggen als geen ander. Toen ze in 2011 voor het eerst kennismaakte met onze club op onze 'Metalyralympics', had ze onmiddellijk haar hart verloren bij onze vereniging. Op 27 juli 2012 verbrak Vervoort bij de Belgische kampioenschappen voor atleten met een handicap, georganiseerd door AC Lyra, nogmaals haar Europese records op de 100, 200 en 400 m met tijden van respectievelijk 19,19, 35,67 en 1.05,59. Op de 800 m brak ze met 2.13,49 het zeven jaar oude wereldrecord van 2.16,71 dat sinds 20 mei 2005, op naam stond van Lisa Franks uit Canada. Legendarisch was het 'Dafalganneke' (glaasje cava als 'pijnstiller') dat ze na de aankomst aangereikt kreeg. Hiermee was haar Olympisch ticket voor Londen binnen waar ze goud haalde op de 100m en zilver op de 200m.  Een tweede sportief hoogtepunt waren de wereldtitels 100,200 en 400m in Doha in 2015. Voor beide topsportmomenten werd ze verkozen tot 'Paralympiër van het jaar'.  Marieke blijft in onze herinnering als iemand die met haar positieve ingesteldheid grenzen kon verleggen en onder het motto 'Yes you can' vele sporters motiveerde om haar voorbeeld te volgen. We wensen de familie en talloze vrienden heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Als jullie jullie medeleven willen betuigen kan je dit doen op de website van www.papillonuitvaartzorg.com. Opmerkelijk is zeker dat Marieke in haar korte afscheidsvideo onder andere de beelden van haar afscheid aan onze club heeft gekozen, om maar te duiden hoezeer ze aan onze club gehecht was... Surf via de link foto's naar de video van het VTM-nieuws. Het overlijdensbericht met uitnodiging tot het brengen van een laatste groet op maandag 28-10 van 18.00 tot 20.00 uur treffen jullie aan via de 'link'.