Beste ouders, Zopas kregen we bericht van de burgemeester van Lier dat er beslist werd om de kinderen die momenteel in quarantaine zijn een week langer in quarantaine te houden owv de vele positieve testen ( dus bijkomend ook volgende week). Daarnaast geeft hij ook aan de sportclubs de aanbeveling om alle buitenschoolse activiteiten voor -12 jarigen op te schorten gelijklopende met deze quarantaine. We willen als sportclub natuurlijk ons steentje bijdragen aan deze situatie waardoor we, met pijn in het hart, besloten hebben om last minute de training van vanavond en de trainingen van volgende week voor onze jeugdatleten af te gelasten. Laat ons met zijn allen proberen om de regels zo goed als mogelijk toe te passen. One team, one dream ! Zorg goed voor elkaar en hou jullie haaks ... Mogen we vragen om dit bericht te delen met de ouders die jullie kennen zodat hopelijk iedereen nog tijdig op de hoogte raakt. Antwoord van waarnemend Burgemeester Rik Verwaest: "Waarvoor onze hartelijke dank. We waarderen het enorm hoeveel van onze verenigingen spontaan hun verantwoordelijkheid nemen. Als één van onze grootste en bekendste verenigingen dan het voortouw neemt, kan dat alleen maar inspirerend zijn voor de rest!"