Het Provinciaal Kampioenschap Estafetten kon niet beter starten voor onze club. Reeds bij de eerste wedstrijd bij de pupillen meisjes was het bingo. Saar, Good-Luck, Jolien en Mare brachten het stokje als eerste binnen en werden kampioen in een mooie 35"86. Ook de 2° ploeg met Zeynep, Stien, Zoe en Julie demonstreerde de aangeleerde aflossingstechniek knap en finishte knap als 9° op 15 ploegen. Bij de jongens Thomas, Senne (X2) en Bent ontbraken enkele sterkhouders maar ze vochten zich naar een 15° plaats. Ook de miniemen jongens met Jaan, Lars, Thor en Lander streden naar en moedige 8° plaats. Bij de afstandnummers 3X600 haalden de meisjes Jolien, Saar en Mare een knappe zilveren plak. Zeynep, Stien en Julie lieten nog mooi 8 ploegen achter zich. De pupillen jongens werden 13de en miniemen jongens 9de. Na de middag waren de moedige Sam, Lars, Ferre en Hanne hun karakter bij het demonstratienummer mixed relay. Onze atleten met beperking  openden met de provinciale titels op de 4X100m bij de dames en heren en de 2de ploeg haalde zilver. Later op de middag herhaalden ze dat op de 4X400m, zodat iedereen met een medaille tevreden naar huis kon terugkeren. Daarna was het alweer bingo bij de scholieren dames die met een onuitgegeven samenstelling met Jutta, Eva, Lena en Phebe naar de provinciale titel spurten. De jongens Jitse, Siemen, Lars en Matthijs lieten ook hun aflossingstalent zien met een mooie bronzen plak. Wat de juniores mannen met Brecht, Robbe, Arne en Jarne lieten zien was dan weer een aflossing uit het boekje. Ze veroverden de Provinciale titel in een supertijd van 42"91 en moesten slechts nipt de duimen leggen tegen de Alle Cat ploeg van Herentals. Wel was deze tijd goed voor een verpulvering van het clubrecord uit 2005 met meer dan 2". Met deze tijd (Cfr vorige jaren) moeten ze ongetwijfeld kunnen meespelen voor de medailles op het BK 4X100m juniores dat tijdens het BK Cad en Sch op onze piste wordt georganiseerd op zondag 12-09. Bij de 4X400m vochten Siemen, Brecht, Timo en Lars voor wat ze waard waren en misten op een haar het podium. Tot slot gaven Robbe, Christian, Senne en Jitse een demonstratie op de 4X200m. Leuk hierbij was dat Christian en Senne als ervaren rotten onze jeugdige atleten op sleeptouw namen. Ze lieten een supertijd van 1'26"28 noteren, waarmee ze de 13de tijd ALLER TIJDEN op deze afstand in ons land noteerden en de laatste jaren zouden meespelen voor de medailles op het Belgisch Kampioenschap. Alweer een mooie dag voor onze vereniging met heel wat tevreden en genietende atleten. Mooi zo!