In 2020 werd dit Belgisch Kampioenschap afgelast wegens corona, in 2021 door een zondvloed en nu moesten de atleten met beperking onder een loden 35° hitte hun Kampioenschap afwerken. Van pech gesproken... Maar dan kennen jullie onze G-Lyrianen nog niet want ze zorgden voor prestaties om 'u' tegen te zeggen. Bij de opener was het meteen bingo ! Connor was als 2° beste ingeschreven met 12"18 tegen de snellere Olivier die met 12"02 houder was van het Belgisch record. Connor startte furieus en haalde het nipt voor geciteerde. Goud dus maar nog mooier... hij liet 12"00 noteren, goed voor een Belgisch record en eerste feestje. Iets later mocht Elise haar titel in het speerwerpen verdedigen en dat deed ze met brio... Ze won de wedstrijd met 14m72 ongeveer 1 meter verder als het Belgisch record, met dank aan de trainingen van trainster Lena. 2° maal trompetgeschal... Als laatste discipline stond het kogelstoten gepland en ook daar was het ambiance, want Elise liet de kogel als beste landen op 7m22, exact 1m09 verder dan ooit en alweer een Belgisch record. Super! De 4° titel werd ondertussen behaald door Connor die met een sprong van 5m19 als enige voorbij de 5m sprong. Zilver was er dan weer weggelegd voor Janne K. op de 400m. Brons werd behaald door Bart C. bij het speerwerpen, terwijl hij nipt deze plak miste bij ver. Brons ook voor Hannes en Jadzia bij het kogelstoten en de 100m (met PR) en Joni op de 400m. Bij de speer verbeterde ook Daan zijn beste naar 10m97, bij de 200m verpulverden Jaro als 4° en Daan hun PR, terwijl Jeroen in de buurt bleef, bij ver verbeterden Bart, Jaro en Joni als 4de, 5de en 7de. Op de 1500m had Jens duidelijk en begrijpelijk last van de hitte. Jeff verpulverde zijn PR op de 400m en ook Sanne verbeterde haar kogel met 32 cm naar 4m30. (Ze deed haar familienaam alle eer aan... :))  Een prachtige dag voor ons team van G-weldige atleten prima gecoacht door Katia, Betty en Ann, die op het einde door iedereen verrast werd op de tonen van een 'Happy Birthday'... Wat een prachtig TEAM die onze clubnaam alle eer aandeed !!! Ook in 'Atletiekleven' kregen ze hun verdiende aandacht (Zie link) GEFELICITEERD ALLEMAAL !!!