Op het sportgala 'Nacht van de Sport' te Lier werden de prijzen voor verdienstelijke sporters en kampioenen uitgereikt in CC De Mol. Onze vereniging viel zeer uitgebreid in de prijzen want we haalden zowat alle prijzen binnen. De avond begon met de Sportpersprijs die toegekend wordt aan iemand die veel voor de sport betekent en een inspiratie is voor anderen die met sport zijn begaan. Deze prijs werd toegekend aan Gery, die helaas niet kon aanwezig zijn omdat hij in Istanbul het meest succesvolle EK indoor begeleidde als delegatieleider van het Belgisch Team. Hij zorgde voor een boodschap vanuit de 'Atakoy-arena' in Turkije. Daarna werden de vrijwilligers van het jaar gehuldigd. Katia Casteels, voor haar verdienste voor de G-atletiek, en de 77-jarige Leon Wuyts, die zich al jaren trouw inzet als vrijwilliger bij de organisaties van de vereniging werden gevierd. Bij de huldiging van de Kampioenen mochten liefst 29 Provinciale, 5 Vlaamse en 35 Belgische Kampioenen, waarbij 1 team de revue passeren. Dit team werd ook genomineerd als 'Ploeg van het jaar' maar haalde het nipt niet... Als jongere van het jaar trok scholiere Astrid als Vlaams en Belgisch Kampioen veldlopen het laken naar zich toe. De hoofdprijs van 'Sportfiguur van de Stad Lier' was dan weer weggelegd voor Kobe Vleminckx, voor zijn halve Finale op het EK vorig jaar als snelste Belgische spurter op de 100m en natuurlijk ook de 6° finaleplaats op datzelfde EK die hij haalde met de 'Belgian Falcons' op de 4X100m, samen met Simon VH. Kortom een superavond voor onze vereniging, waar achteraf nog getoast werd tot in de late uurtjes... Foto's van de hand van Marcel Schoeters kan je bekijken via de link 'foto's'...