Voor het eerst in de atletiekgeschiedenis werd de interclubcompetitie ingericht voor dames en heren samen en dankzij de de Belgische interclubtitel bij de heren en de 2° beste Vlaamse club bij de dames in 2022, mochten we aantreden bij de 8 beste Belgische clubs in het prachtige stadion van Luik. Het was koffiedik kijken op voorhand waar we zouden eindigen maar onze dames en heren schitterden onder het motto 'One team...One dream'. Bij de 35 individuele en 3 aflossingen haalde ons AVLL-team liefst 23 top-3 plaatsen met zeges voor Dylan op de 400m Horden, Simon VH als snelste spurter op de 100m, een demonstratie van Hamish C. op de 5000m die bijna iedereen dubbelde en een succesvolle discusworp van Belgisch Kampioene Babette VDP. De kers op de taart werd gezet door ons estafettenteam 4X100m heren met Joris, Jan, Simon en Kobe. Verder waren er 2° plaatsen voor Maarten H. met en PR-vertesprong van 7m03, Messalina P. op de 400m, een schitterende prestatie van Lynn B en Senne S bij de korte Horden, een sterke 800m van Jochem V., een taktische prestatie van Christian I., die speciaal vroeger terugvloog van zijn Spaans bekeravontuur en natuurlijk ook ons 4X100m kwartet met Elise, Dora, Lien en Jutta. Brons was er dan weer weggelegd voor een sterke speerworp van Lena, Svelte op de 400mH, Elise op de 100m, de jonge Belgisch scholierenkampioene Astrid VB op de 3000m, Maarten H. op de 400m, Ward L. op de 1500m, Jitse S. met een mooie vertesprong, Willem G. met de kogel, een debuterende sterke steepleloop van Tibo en als toetje brons voor ons Mixed estafettenteam 4X400m met een sterke 3'26"89 voor Maarten, Jitse, Dylan en Messalina. Ik wens ook Wim, Sam, Lander, Mirte, Lukas, Suzie, Heleen, Rob, Lisa en Katrien te danken voor hun clubinzet en behaalde punten die ertoe bijdroegen dat we ons mochten kronen tor 3° beste Belgische Atletiekclub en daar bovenop nog voor het 2° jaar op rij tot beste Belgische herenploeg. Bedankt atleten, maar zeker ook de talrijk (aanwezige) trainers die onze ploeg klaarstoomden voor deze MEMORABELE prestatie! Ook de talrijke supporters zorgden voor de vocale ondersteuning... De bijgevoegde foto's zijn van de hand van trainer Jean en onze clubfotograaf Nadia, die wel vraagt om haar foto's niet te gebruiken zonder haar toestemming. Een bijzonder woordje van dank ook voor pupil Thomas VH, die op het thuisfront me met een eigen uitgewerkt excell-bestandje van thuis uit op de hoogte hield van de tussenstand bij gebrek aan informatie van de organisatie ter plaatse... Hij solliciteert hiermee voor een plaatsje bij ons medewerkersteam... :) De slogan 'One team...One dream' werd hiermee duidelijk kracht bijgezet !!!! GEFELICITEERD ALLEMAAL!!! Een leuke aftermovie via de link foto's om nog eens na te genieten...